Pijany skoczek narciarski zatrzymany przez policję w Vikersund!

Dwukrotny mistrz świata w lotach narciarskich i były rekordzista w długości lotu Bjoern Einar Romoeren został w niedzielę przyłapany na jeździe pod wpływem alkoholu. 

"Mówiło się już od kilku tygodni o nowym rekordzie świata i pobiciu wyniku Andersa Fannemela, który przed dwoma laty uzyskał 251,5 m, lecz nikt w to tak naprawdę nie wierzył. W sobotę jednak byliśmy świadkami szalonego konkursu. Najpierw nasz Robert Johansson skoczył na odległość 252 m, a później Austriak Stefan Kraft uzyskał 253,5. W tej sytuacji musieliśmy to uczcić i chyba było nieco zbyt burzliwie" - powiedział Romoeren w rozmowie z dziennikiem "Verdens Gang". 

W niedzielę w południe jadąc do Vikersund został zatrzymany do rutynowej kontroli drogowej i wynik alkomatu sprawił, że stracił prawo jazdy. Jak podaje "Verdens Gang" Romoeren miał we krwi 0,6 promila alkoholu. 

"Samochód musiałem zostawić na poboczu, lecz policjanci rozpoznali mnie i byli tak mili, że zawieźli mnie pod skocznię i zdążyłem jeszcze na serie finałową" - zakończył były rekordzista w długości lotu.

Autor: 
------------
Źródło: 

polsatsport.pl

Dział: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.