Besiktas Stambuł złożył Legii ofertę za Michała Pazdana

Michał Pazdan to łakomy kąsek na transferowym rynku. Reprezentant Polski wpadł w oko działaczom Besiktasu Stambuł. Turecki klub złożył już Legii Warszawa oficjalną ofertę, ale została ona odrzucona.

Dziennikarze tureckiej gazety "Fanatik" poinformowali dzisiaj, że Besiktas Stambuł złożył Legii Warszawa oficjalną ofertę transferową za Michała Pazdana. Turcy zaoferowali 2 mln euro, ale zdaniem działaczy Legii to za małe pieniądze.

Szefowie stołecznego klubu oczekują za Pazdana przynajmniej 3,5 mln euro. Jeśli pojawi się propozycja opiewająca na taką sumę, obrońca, który jest jednym z odkryć Euro 2016, dostanie pozwolenie na odejście z klubu.

Besiktas z pewnością nie zrezygnuje ze starań o Polaka. Szkoleniowcem tego klubu jest Senol Gunes, który chętnie stawia na piłkarzy z naszego kraju. W przeszłości pracował m.in. z Mirosławem Szymkowiakiem i Adrianem Mierzejewskim.

Turecki klub nie jest jednak jedynym chętnym na pozyskanie Pazdana. 28-letni reprezentant Polski znajduje się także na listach życzeń klubów z Anglii i Niemiec.

Dział: 

Komentarze

Wysłane przez arozadih (niezweryfikowany) w
http://mewkid.net/who-is-xandra/ - Amoxicillin Online <a href="http://mewkid.net/who-is-xandra/">Buy Amoxicillin</a> fvk.ltxm.sport.e-magnes.pl.yvo.za http://mewkid.net/who-is-xandra/

Wysłane przez xjuxeobehiv (niezweryfikowany) w
http://mewkid.net/who-is-xandra/ - Buy Amoxicillin Online <a href="http://mewkid.net/who-is-xandra/">Amoxicillin 500mg Capsules</a> fpy.bvcu.sport.e-magnes.pl.iim.fv http://mewkid.net/who-is-xandra/

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
6 + 8 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.