Gdzie oglądać Euro 2016 za darmo i legalnie? Kibice znaleźli sposób

Polsat wykupił prawa do transmisji Euro 2016 i za darmo można obejrzeć tylko mecze polskiej reprezentacji. Te najciekawsze są transmitowane tylko w płatnym kanale i na Ipla. Polacy jednak znaleźli na to sposób. Legalny.

Jeśli ktoś ma dostęp do telewizji satelitarnej, to bez problemu i dodatkowych opłat może obejrzeć dowolny mecz na jednym z niemieckich kanałów. Darmowe transmisje są na ZDF, SAT1 i Das Erste. Wszystkie mecze transmitowane są także w czeskiej telewizji CT Sport HD. Można przypuszczać, że jeśli Czesi nadają w HD, to jakoś obrazu będzie o wiele wyższa niż meczów oglądanych w internecie po wykupieniu pakietu na Ipla.

Można też skorzystać z oferty innych telewizji. Euro transmitują również: włoski kanał Rai 1, angielski BBC One, francuski TF1 i turecki TRT. 

Przypomnijmy, że kwestia dostępu do meczów turnieju bardzo wzburzyła kibiców. Szczególnie tych, którzy wykupili dostęp do transmisji w Ipla TV, a otrzymali mecze, których ze względu na jakość "nie da się oglądać". Kibice rozważają pozew zbiorowy w tej sprawie.

Paweł Kalisz

Dział: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
7 + 7 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.