Poprawa zdrowia Kenniego Larsena

Kolejne dobre wieści napływają z Danii w sprawie zdrowia Kenniego Larsena. Duńczyk rozpoznaje członków rodziny i lada moment rozpocznie rehabilitację po feralnym wypadku.

 

1 maja Kenni Larsen został wybudzony ze śpiączki farmakologicznej, w stan której został wprowadzony po feralnym wypadku, do którego doszło w kwietniu. Wtedy duński żużlowiec trafił do szpitala z raną postrzałową głowy i przeszedł dwie skomplikowane operacje. Okoliczności tego zajścia wyjaśnia policja.

Od momentu wybudzenia ze śpiączki zawodnika Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra minęło już kilka dni i jego stan uległ znacznej poprawie.

 

- To był dobry dzień. Kenni poprosił o buty i taksówkę do domu. Spędził miło czas z czekoladą i Pepsi. Te kilka dni od momentu wybudzenia ze śpiączki były trudne, ale teraz idzie do przodu. Jego sprawność fizyczna jest w porządku, rozpoznaje nas wszystkich. Potrzebuje jedynie rehabilitacji mózgu, jak każdy kto był przez jakiś czas w śpiączce, ale jest w pełni na nią gotowy - przekazali bliscy 27-latka w specjalnym komunikacie.

Autor: Łukasz Kuczera

Link do artykułu: http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/598867/kenni-larsen-wrocil-do-domu

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
2 + 2 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.