Nowe informacje o stanie zdrowia Michaela Schumachera

29 grudnia 2018 roku minie pięć lat od wypadku Michaela Schumachera, mistrza Formuły 1, który podczas urlopu upadł zjeżdżając na nartach we francuskich Alpach i uderzył głową o kamień. Teraz "Daily Mail" podaje nowe informacje o stanie zdrowia sportowca.

Do tej pory o tym, w jakiej formie jest teraz Michael Schumacher nie mówiło się wiele, gdyż rodzina ciężko rannego w wypadku kierowcy wyścigowego nie podawała praktycznie żadnych wiadomości do wiedzy publicznej. Teraz nowe fakty podają brytyjskie media.

Michael Schumacher ponoć nie jest, tak jak wcześniej podawano, przykuty do łóżka i nie musi być podłączony do aparatury. Przebywa w swoim domu w Gland w Szwajcarii, gdzie opiekuje się nim doświadczony zespół specjalistów, za który co tydzień rodzina sportowca płaci ok. 50 000 funtów. Wiadomo też, że Jean Todt były szef Ferrari, siedmiokrotnego mistrza świata odwiedza dwa razy w miesiącu i spędza z nim miło czas, na przykład oglądając wyścigi Formuły 1.

Michael Schumacher, niemiecki kierowca Formuły 1, 29 grudnia 2013 roku uległ wypadkowi podczas zjeżdżania na nartach w jednym z kurortów we francuskich Alpach. Sportowiec długo był w śpiączce. W czerwcu 2014 roku poinformowano, że siedmiokrotny mistrz F1 się wybudził. Od tamtego czasu zagraniczna prasa podaje, że sportowiec wciąż jest rehabilitowany i walczy o lepsze życie. Po wypadku Schumachera jego rodzina nie udziela się w mediach, nawet jego dokładne miejsce położenia jest tajemnicą. Do tej pory podejrzewało się, że kierowca wyścigowy przebywa w swoim domu w pobliżu Jeziora Genewskiego w Szwajcarii, gdzie jest pod opieką zespołu specjalistów. Teraz wydaje się to niemal pewne.

Autor: 
-------------------
Źródło: 

Onet

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
6 + 5 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.