Antoni Chmielewski nowym rywalem Michała Materli na KSW 35

Żywa legenda federacji KSW - Antoni Chmielewski (32-14, 5 KO, 18 Sub) idzie za ciosem po marcowej, znakomitej wygranej nad Swietłożarem Sawowem i już 27 maja na KSW 35 zastąpi Kendalla Grove’a w pojedynku z byłym mistrzem KSW w wadze średniej Michałem Materlą (22-5, 4 KO, 12 Sub).

 

Będzie to pojedynek nie tylko dwóch czołowych Polaków w kategorii do 84 kilogramów, ale również starcie jednych z najbardziej doświadczonych zawodników  KSW. Dla Chmielewskiego będzie to siedemnasta walka dla największej organizacji w Europie, a dla Materli szesnasta.

 

Były judoka powrócił do KSW na cztery dni przed marcową galą KSW 34, zastępując chorego Łukasza Bieńkowskiego. Po krótkiej, ale bardzo energetycznej walce warszawianin pozbawił przytomności mocnego Bułgara efektownym slamem, zdobywając tym samym nagrodę za nokaut wieczoru. Była to szósta wygrana przed czasem reprezentanta Nastula/Okniński Team w ostatnich sześciu występach.

Materla powróci do walk, chcąc zmazać szybką grudniową porażkę w starciu z Mamedem Chalidowem. Wcześniej szczecinianin przez ponad trzy lata dzierżył pas mistrza KSW w wadze średniej, broniąc go czterokrotnie m.in. przeciwko Rodneyowi Wallace’owi, Jayowi Silvie i Tomaszowi Drwalowi.

Galę KSW 35 w piątek 27 maja można już zamawiać na KSWTV.com

Autor: Eurosport.onet

Źródło: http://eurosport.onet.pl/mma/ksw/antoni-chmielewski-nowym-rywalem-michala-materli-na-ksw-35/k7cjql

Dział: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.