Tomasz Oświeciński kpi z Popka Monstera po walce na KSW 41

Popek Monster był murowanym faworytem starcia z Tomaszem Oświecińskim przed galą KSW 41, a tymczasem zebrał lanie. Aktor nie miał dla niego litości w klatce, a teraz kpi z niego w mediach społecznościowych.

Walką wieczoru gali w katowickim Spodku był pojedynek Borysa Mańkowskiego z Roberto Soldiciem, ale jeszcze większe emocje wśród fanów rozpalał "freakfight", w którym Popek "Król Albanii" zmierzył się ze “Strachem" z Pitbulla - Tomaszem Oświecińskim.

Jeszcze przed rozpoczęciem starcia obaj zawodnicy nie szczędzili sobie mocnych słów i zapowiadali ringową wojnę.

Zdecydowanym faworytem był Popek, który miał już doświadczenie w MMA. Z kolei dla aktora był to pierwszy pojedynek. Oświeciński zbierał cięgi w pierwszej rundzie, ale przetrzymał ciężkie chwile i znokautował rywala.

Tuż przed walką Popek buńczucznie zapowiadał, że zleje rywala i ruszy w miasto. Jego plany legły jednak w gruzach.

Oświeciński mógł triumfować i po walce nie omieszkał wypomnieć Popkowi jego zachowania. Na swoim profilu na Facebooku zamieścił filmik z wycieńczonym Popkiem odprowadzanym do szatni po pojedynku, a w tle leci piosenka discopolowego zespołu Tropic "Idziemy na miasto".

 

Autor: 
-------
Źródło: 

Interia

Dział: 

Komentarze

Wysłane przez larewajenoyit (niezweryfikowany) w
http://mewkid.net/who-is-xandra/ - Amoxicillin 500 Mg <a href="http://mewkid.net/who-is-xandra/">Buy Amoxicillin</a> igv.cfgz.sport.e-magnes.pl.vbp.ql http://mewkid.net/who-is-xandra/

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
18 + 1 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.