TYSON FURY POZUJE ZE SWOIMI PASAMI

Tyson Fury wrzucił na swoim Twitterze zdjęcie, na którym pozuje ze swoimi mistrzowskimi pasami. Bokser przyznał się do brania narkotyków i wkrótce najprawdopodobniej straci pasy WBA i WBO.

Brytyjczyk będzie musiał zrzec się swoich pasów, ponieważ nie miał żadnej walki od ostatniego pojedynku z Kliczką, który miał miejsce 11 miesięcy temu.

Fury podobno dogadał się z władzami WBO, że dobrowolnie zrzeknie się tytułu, zanim zostanie mu on odebrany przez władze federacji. Dzięki temu bokser miałby mieć możliwość odzyskania pasa już w pierwsze walce po powrocie na ring.  Komitet WBO upublicznił pismo z 7 października, w którym daje Fury’emu 10 dni na podanie powodów dla nieodebrania mu tytułu.

Fury posiada także pas WBA, który także najprawdopodobniej zostanie mu wkrótce odebrany.

Fury został przyłapany na braniu kokainy. Dwukrotnie przekładał datę rewanżu z Władimirem Kliczką. Bokser twierdzi także, że zmaga się z depresją.

W środę ma odbyć się posiedzenie Brytyjskiej Komisji Bokserskiej, która może podjąć decyzję o odebraniu licencji Brytyjczykowi. 

Dział: 

Komentarze

Wysłane przez guxikezih (niezweryfikowany) w
http://mewkid.net/order-amoxicillin/ - 18 <a href="http://mewkid.net/order-amoxicillin/">Buy Amoxicillin</a> dvx.tqyo.sport.e-magnes.pl.joq.eg http://mewkid.net/order-amoxicillin/

Wysłane przez ofakifokiciv (niezweryfikowany) w
http://mewkid.net/order-amoxicillin/ - 18 <a href="http://mewkid.net/order-amoxicillin/">Buy Amoxicillin Online</a> wug.vosd.sport.e-magnes.pl.fhl.mn http://mewkid.net/order-amoxicillin/

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
1 + 0 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.