Najczęściej Komentowane

KANTOR I ŁOSIAK Z KOMPLETEM ZWYCIĘSTW AWANSOWALI DO ĆWIERĆFINAŁU WORLD TOUR FINAL (7320)
Piotr Kantor i Bartosz Łosiak z kompletem dwóch zwycięstw awansowali do ćwierćfinału turnieju World Tour Finals w siatkówce plażowej, który rozgrywany jest w Toronto.
„O tym, jak balet wtargnął się na siłownie” (1)
Przyjemne i energiczne treningi zainspirowane tańcem klasycznym rozkwitają we wszystkich zakątkach Paryża.
JEŹDZIECTWO – sport bez wyrzeczeń czy niebezpieczna rozgrywka z koniem? (1)
Jak wiadomo jeździectwo od wielu pokoleń było, jest i będzie cząstką życia wielu ludzi. To dzięki niemu jeszcze niecałe sto lat temu możliwy był transport i szybkie przemieszczanie się z punktu A do punktu B. Konie stanowiły wielkie wsparcie dla
Street Workout – jak nauczyć podciągać się na drążku (0)
Jeżeli i tobie znudziło się, że drążek stoi na podwórku i „patrzy” na ciebie z góry, w końcu chcesz poprawić swoją kondycję, siłę, wytrzymałość, chcesz współpracować ze swoim ciałem, sprawić, aby codzienne czynności nie powodowały większego wysiłku
"Tęczowy Szejk" - miłośnik nietypowych samochodów (0)
„Tęczowy Szejk” jest legendą wśród fanów motoryzacji. Hamad bin Hamdan Al Nahyan zasłynął z bardzo oryginalnych zakupów i nietypowych motoryzacyjnych zachcianek.
Zamieszanie w bramce Argentyny (0)
Kontuzja [czołowego bramkarza- przyp. tłum.] Romero poszerza wątpliwości Sampaoliego [trenera reprezentacji Argentyny – przyp. tł.] co do obsady bramkarza. 36-letni Caballero rozegrał tylko 13 spotkań w tym roku.
ADAM MAŁYSZ DYREKTOREM KOORDYNATOREM PZN (0)
Adam Małysz wraca do skoków narciarskich. Prezes Polskiego Związku Narciarskiego ogłosił, że nasz były mistrz będzie dyrektorem koordynatorem ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej.
Poprawa zdrowia Kenniego Larsena (0)
Kolejne dobre wieści napływają z Danii w sprawie zdrowia Kenniego Larsena.
Mundial 2018. Adam Nawałka poniósł klęskę, bo zdradził własne ideały (0)
Praca, konsekwencja, nic nie zostawiaj przypadkowi - to ideały Adama Nawałki. Na mundialu w Rosji poniósł klęskę, bo się im sprzeniewierzył. Wbrew temu zasłużył na drugą szansę z reprezentacją Polski.
Charków może podejmować oficjalne mecze pod egidą UEFA (0)
Wice prezydent UEFA Grigorij Surkis poinformował, że Charków będzie w stanie podjąć oficjalnie międzynarodowe mecze po odpowiedniej decyzji komitetu wykonawczego UEFA.
Gdzie oglądać Euro 2016 za darmo i legalnie? Kibice znaleźli sposób (0)
Polsat wykupił prawa do transmisji Euro 2016 i za darmo można obejrzeć tylko mecze polskiej reprezentacji. T
MOSiR w Opolu zaprasza na Rodzinny Bieg Odblaskowy. (0)
Na bezpłatne bieganie zaprasza Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, które odbędzie się 17 listopada o godz. 17.
Motocykle na start (0)
Wiosna i warczące maszyny z siedzącymi w pozycji embrionalnej ludzikami. Niektórzy z nich w powiązaniu ze swoją maszyną - czasami wyglądają jak kosmici. Naszą ciekawość wzbudziła firma zajmująca się motorami.
TCS. Drugie miejsce Stocha w kwalifikacjach, Kot piąty! Wszyscy Polacy w konkursie (0)
Kamil Stoch skokiem na odległość 137,5 m zajął drugie miejsce w kwalifikacjach do pierwszego konkursu 65. Turnieju Czterech Skoczni w skokach narciarskich w niemieckim Oberstdorfie.
Czym jest Paraolimpiada i dlaczego wykluczono z niej reprezentację Rosji? (0)
Odpowiedź redakcji: W niedzielę, 7 sierpnia, Międzynarodowy paraolimpijski komitet (IPC) podjął decyzję o niedopuszczeniu rosyjskich zawodników do udziału w igrzyskach Paraolimpijskich w Rio de Janeiro.
Władza absolutna w Legii Warszawa (0)
Władza absolutna – właśnie te słowa najlepiej określają rządy Ricardo Sa Pinto w Legii Warszawa. Rządy, bo jego działalność wykracza mocno poza trenowanie pierwszej drużyny.
Citroen znika z WRC, a Sebastien Leob z WTCC. A w 2017 roku... (0)
Zespół Citroena, który zapowiedział, że w sezonie 2016 nie będzie startował w rajdowych mistrzostwach świata, dzień później potwierdził, że skupi się w tym czasie na wyścigowych mistrzostwach świata samochodów turystycznych (WTCC).
Pierwszy maraton w Teheranie (0)
Irański minister sportu Masoud Soltanifar podkreśla, że od samego początku nie było mowy o "mieszanym charakterze zawodów'. Jak donoszą francuskie media, kilkaset osób, wśród których były dziesiątki cudzoziemców, wzięło udział w pierwszym maratonie,
EL. MŚ. ADAM NAWAŁKA OGŁOSIŁ PEŁNĄ LISTĘ POWOŁANYCH (0)
Trener reprezentacji Polski podał listę 23zawodników, którzy udadzą się do Kazachstanu na pierwszy mecz eliminacji do mundialu w Rosji. Lekki uraz wykluczył Krzysztofa Mączyńskiego z Wisły Kraków, który był kluczową postacią podczas Euro 2016
Formuła 1. Kubica nie będzie w środę testował bolidu Williamsa (0)
"Dopasowanie fotela zakończone. George Russell będzie za kierownicą, kiedy FW42 wyjedzie na tor" - napisano na Twitterze Williamsa.

Strony