Najczęściej Komentowane

KANTOR I ŁOSIAK Z KOMPLETEM ZWYCIĘSTW AWANSOWALI DO ĆWIERĆFINAŁU WORLD TOUR FINAL (139406)
Piotr Kantor i Bartosz Łosiak z kompletem dwóch zwycięstw awansowali do ćwierćfinału turnieju World Tour Finals w siatkówce plażowej, który rozgrywany jest w Toronto.
Tomasz Oświeciński kpi z Popka Monstera po walce na KSW 41 (52)
Popek Monster był murowanym faworytem starcia z Tomaszem Oświecińskim przed galą KSW 41, a tymczasem zebrał lanie. Aktor nie miał dla niego litości w klatce, a teraz kpi z niego w mediach społecznościowych.
Co piszą media w BiH i Serbii i na Węgrzech o zwycięstwie vatrenih (reprezentacji Chorwacji) (31)
Żadne media w sąsiedztwie nie pozostały odporne na genialny występ podopiecznych Zlatko Dalicy, więc wszyscy piszą o potężnej Chorwacji, która świętowała zwycięstwo na stadionie Poljud w Splicie.
Ile może wypić biegacz? Obalamy mity o alkoholu! (31)
"Piwo jest dobre na zakwasy", "Chcesz życiówki? Zapomnij o piciu", "Jeden drink treningu nie zrujnuje" - rozprawiamy się z biegowymi mitami o alkoholu.
Czym jest Paraolimpiada i dlaczego wykluczono z niej reprezentację Rosji? (11)
Odpowiedź redakcji: W niedzielę, 7 sierpnia, Międzynarodowy paraolimpijski komitet (IPC) podjął decyzję o niedopuszczeniu rosyjskich zawodników do udziału w igrzyskach Paraolimpijskich w Rio de Janeiro.
Polscy piłkarze, jak co roku, pomagają ze Szlachetną Paczką (9)
- Dla nas to wielka radość, że możemy pomóc, i gorąco zachęcamy wszystkich, by również dołączyli do Szlachetnej Paczki. Ta akcja jest wyjątkowa – powiedział Grzegorz Krychowiak.
PODSTAWOWE ZASADY GRY W KRYKIETA (8)
W grze w krykieta uczestniczą dwie 11-osobowe drużyny oraz dwóch sędziów. Boisko do gry ma kształt owalny i może mieć różne wymiary, ale na ogół jest to 200 m długości.
Nowe informacje o stanie zdrowia Michaela Schumachera (7)
29 grudnia 2018 roku minie pięć lat od wypadku Michaela Schumachera, mistrza Formuły 1, który podczas urlopu upadł zjeżdżając na nartach we francuskich Alpach i uderzył głową o kamień. Teraz "Daily Mail" podaje nowe informacje o stanie zdrowia sporto
Graj,masz talent! Pamięci Ludmiły Rudenko (6)
27 lipca Google zaskoczył miłośników szachów,wspominając o dniu urodzin Ludmiły rudenko,pierwszej sowieckiej mistrzyni świata w szachach.
"Moim celem są Igrzyska Olimpijskie w Tokio". Wywiad z Kingą Królik. (5)
Bohaterką niniejszego wywiadu jest Kinga Królik - utalentowana biegaczka, nadzieja polskiej lekkoatletyki. Wielokrotna medalistka mistrzostw polski juniorek, złota medalistka mistrzostw Europy w biegach na orientację w 2016 roku,
Mistrz świata w paralotniarstwie spełnia swoje marzenie o lataniu wśród stada szpaków (5)
Horatio Llorens, 35, dołączył do tysięcy ptaków, które poderwały się do lotu w czasie duńskiego ’Black Sun’ (zjawiska które w Danii można zaobserwować głównie latem i jesienią,
Zamieszanie w bramce Argentyny (4)
Kontuzja [czołowego bramkarza- przyp. tłum.] Romero poszerza wątpliwości Sampaoliego [trenera reprezentacji Argentyny – przyp. tł.] co do obsady bramkarza. 36-letni Caballero rozegrał tylko 13 spotkań w tym roku.
Piłkarz o dramatycznych kulisach polskiego sportu (4)
Jan Boniowski trenował w jednym klubie z Robertem Lewandowskim i być może osiągnąłby podobny poziom mistrzowski, gdyby nie uzależnienie od alkoholu.
JEŹDZIECTWO – sport bez wyrzeczeń czy niebezpieczna rozgrywka z koniem? (3)
Jak wiadomo jeździectwo od wielu pokoleń było, jest i będzie cząstką życia wielu ludzi. To dzięki niemu jeszcze niecałe sto lat temu możliwy był transport i szybkie przemieszczanie się z punktu A do punktu B. Konie stanowiły wielkie wsparcie dla
Besiktas Stambuł złożył Legii ofertę za Michała Pazdana (3)
Michał Pazdan to łakomy kąsek na transferowym rynku. Reprezentant Polski wpadł w oko działaczom Besiktasu Stambuł. Turecki klub złożył już Legii Warszawa oficjalną ofertę, ale została ona odrzucona.
„O tym, jak balet wtargnął się na siłownie” (2)
Przyjemne i energiczne treningi zainspirowane tańcem klasycznym rozkwitają we wszystkich zakątkach Paryża.
Charków może podejmować oficjalne mecze pod egidą UEFA (2)
Wice prezydent UEFA Grigorij Surkis poinformował, że Charków będzie w stanie podjąć oficjalnie międzynarodowe mecze po odpowiedniej decyzji komitetu wykonawczego UEFA.
TYSON FURY POZUJE ZE SWOIMI PASAMI (2)
Tyson Fury wrzucił na swoim Twitterze zdjęcie, na którym pozuje ze swoimi mistrzowskimi pasami. Bokser przyznał się do brania narkotyków i wkrótce najprawdopodobniej straci pasy WBA i WBO.
Konserwacja rolek - od czego zacząć? (2)
Każdy dobry rolkarz wie, że o rolki trzeba dbać. To sprzęt sportowy, który wymaga stałej kontroli, bowiem od sprawności rolek może zależeć nasze zdrowie. Poniżej przedstawimy kilka porad dotyczących konserwacji rolek.
ISINBAJEWA: NIE ZAPOMNĘ, NIE WYBACZĘ! (2)
Jak informuje agencja RIA Nowosti, na spotkaniu z dziennikarzami w Rio de Janeiro Jelena Isinbajewa powiedziała, że nie zgadza się z dyskwalifikacją z Olimpiady rosyjskich lekkoatletów, dodając, że nigdy nie będzie w stanie zapomnieć i wybaczyć IAAF

Strony