Najczęściej Komentowane

KANTOR I ŁOSIAK Z KOMPLETEM ZWYCIĘSTW AWANSOWALI DO ĆWIERĆFINAŁU WORLD TOUR FINAL (1083)
Piotr Kantor i Bartosz Łosiak z kompletem dwóch zwycięstw awansowali do ćwierćfinału turnieju World Tour Finals w siatkówce plażowej, który rozgrywany jest w Toronto.
„O tym, jak balet wtargnął się na siłownie” (1)
Przyjemne i energiczne treningi zainspirowane tańcem klasycznym rozkwitają we wszystkich zakątkach Paryża.
Gdzie oglądać Euro 2016 za darmo i legalnie? Kibice znaleźli sposób (0)
Polsat wykupił prawa do transmisji Euro 2016 i za darmo można obejrzeć tylko mecze polskiej reprezentacji. T
Formuła 1. Kubica nie będzie w środę testował bolidu Williamsa (0)
"Dopasowanie fotela zakończone. George Russell będzie za kierownicą, kiedy FW42 wyjedzie na tor" - napisano na Twitterze Williamsa.
Motocykle na start (0)
Wiosna i warczące maszyny z siedzącymi w pozycji embrionalnej ludzikami. Niektórzy z nich w powiązaniu ze swoją maszyną - czasami wyglądają jak kosmici. Naszą ciekawość wzbudziła firma zajmująca się motorami.
Mistrz świata w paralotniarstwie spełnia swoje marzenie o lataniu wśród stada szpaków (0)
Horatio Llorens, 35, dołączył do tysięcy ptaków, które poderwały się do lotu w czasie duńskiego ’Black Sun’ (zjawiska które w Danii można zaobserwować głównie latem i jesienią,
Czym jest Paraolimpiada i dlaczego wykluczono z niej reprezentację Rosji? (0)
Odpowiedź redakcji: W niedzielę, 7 sierpnia, Międzynarodowy paraolimpijski komitet (IPC) podjął decyzję o niedopuszczeniu rosyjskich zawodników do udziału w igrzyskach Paraolimpijskich w Rio de Janeiro.
Citroen znika z WRC, a Sebastien Leob z WTCC. A w 2017 roku... (0)
Zespół Citroena, który zapowiedział, że w sezonie 2016 nie będzie startował w rajdowych mistrzostwach świata, dzień później potwierdził, że skupi się w tym czasie na wyścigowych mistrzostwach świata samochodów turystycznych (WTCC).
Zamieszanie w bramce Argentyny (0)
Kontuzja [czołowego bramkarza- przyp. tłum.] Romero poszerza wątpliwości Sampaoliego [trenera reprezentacji Argentyny – przyp. tł.] co do obsady bramkarza. 36-letni Caballero rozegrał tylko 13 spotkań w tym roku.
EL. MŚ. ADAM NAWAŁKA OGŁOSIŁ PEŁNĄ LISTĘ POWOŁANYCH (0)
Trener reprezentacji Polski podał listę 23zawodników, którzy udadzą się do Kazachstanu na pierwszy mecz eliminacji do mundialu w Rosji. Lekki uraz wykluczył Krzysztofa Mączyńskiego z Wisły Kraków, który był kluczową postacią podczas Euro 2016
Obniż cholesterol za pomocą zdrowej diety (0)
Gdy lipidogram, czyli badanie poziomu cholesterolu, wykazuje podwyższone stężenie tego związku we krwi, pojawia się pytanie, w jaki sposób temu zaradzić.
Mundial 2018. Adam Nawałka poniósł klęskę, bo zdradził własne ideały (0)
Praca, konsekwencja, nic nie zostawiaj przypadkowi - to ideały Adama Nawałki. Na mundialu w Rosji poniósł klęskę, bo się im sprzeniewierzył. Wbrew temu zasłużył na drugą szansę z reprezentacją Polski.
Street Workout – jak nauczyć podciągać się na drążku (0)
Jeżeli i tobie znudziło się, że drążek stoi na podwórku i „patrzy” na ciebie z góry, w końcu chcesz poprawić swoją kondycję, siłę, wytrzymałość, chcesz współpracować ze swoim ciałem, sprawić, aby codzienne czynności nie powodowały większego wysiłku
"Tęczowy Szejk" - miłośnik nietypowych samochodów (0)
„Tęczowy Szejk” jest legendą wśród fanów motoryzacji. Hamad bin Hamdan Al Nahyan zasłynął z bardzo oryginalnych zakupów i nietypowych motoryzacyjnych zachcianek.
MOSiR w Opolu zaprasza na Rodzinny Bieg Odblaskowy. (0)
Na bezpłatne bieganie zaprasza Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, które odbędzie się 17 listopada o godz. 17.
TCS. Drugie miejsce Stocha w kwalifikacjach, Kot piąty! Wszyscy Polacy w konkursie (0)
Kamil Stoch skokiem na odległość 137,5 m zajął drugie miejsce w kwalifikacjach do pierwszego konkursu 65. Turnieju Czterech Skoczni w skokach narciarskich w niemieckim Oberstdorfie.
ADAM MAŁYSZ DYREKTOREM KOORDYNATOREM PZN (0)
Adam Małysz wraca do skoków narciarskich. Prezes Polskiego Związku Narciarskiego ogłosił, że nasz były mistrz będzie dyrektorem koordynatorem ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej.
Poprawa zdrowia Kenniego Larsena (0)
Kolejne dobre wieści napływają z Danii w sprawie zdrowia Kenniego Larsena.
Władza absolutna w Legii Warszawa (0)
Władza absolutna – właśnie te słowa najlepiej określają rządy Ricardo Sa Pinto w Legii Warszawa. Rządy, bo jego działalność wykracza mocno poza trenowanie pierwszej drużyny.
Pierwszy maraton w Teheranie (0)
Irański minister sportu Masoud Soltanifar podkreśla, że od samego początku nie było mowy o "mieszanym charakterze zawodów'. Jak donoszą francuskie media, kilkaset osób, wśród których były dziesiątki cudzoziemców, wzięło udział w pierwszym maratonie,

Strony