Przyjemne i energiczne treningi zainspirowane tańcem klasycznym rozkwitają we wszystkich zakątkach Paryża.
Że sport i regularna aktywność pozytywnie wpływa na zdrowie, jakość życia oraz na jego długość, wiadomo od zawsze. Od początku zastanawiano się jak trening ciała powinno się optymalnie zorganizować. Trzeba po prostu zacząć.
Alex Gregory, brytyjski zdobywca medali olimpijskich w wioślarstwie, jest członkiem ekipy biorącej udział w rejsie po wodach koła podbiegunowego. Parę dni temu na Twitterze pokazał zdjęcie swoich dłoni po wielogodzinnym wiosłowaniu w czasie wyprawy.
Stosowanie ibuprofenu jak i podobnych środków przeciwbólowych wydawanych bez recepty przez osoby intensywnie trenujące może mieć niespodziewane oraz dokuczliwe konsekwencje.
Aerobik to bardzo rozpowszechniona i popularna forma aktywności fizycznej. Wciąż aktualna, chociaż doczekała się wielu następców i odmian. Dzisiaj trudno znaleźć w grafiku zajęć klubu fitness nazwy „aerobic”.
Jeżeli i tobie znudziło się, że drążek stoi na podwórku i „patrzy” na ciebie z góry, w końcu chcesz poprawić swoją kondycję, siłę, wytrzymałość, chcesz współpracować ze swoim ciałem, sprawić, aby codzienne czynności nie powodowały większego wysiłku
Wszystko można poprawić---mawiał mój majster od nauki zawodu,był niekwestionowanym mistrzem w sieganiu po niekonwencjonalne pomysły gdy "życie "
Małgorzata Wojtyra zdobyła srebrny medal w wyścigu na 3 km na dochodzenie, a drużyna sprinterów wywalczyła kwalifikację olimpijską w rozpoczętych w środę w Londynie mistrzostwach świata w kolarstwie torowym.
Po dwóch latach procesu sąd we włoskiej Mantui oczyścił w piątek z zarzutu zorganizowanego systemu dopingu w kolarskiej grupie Lampre dyrektora sportowego Giuseppe Saroniego oraz byłych i obecnych zawodników, m.in. Damiano Cunego i Alessandro Ballana.
Ognisty seks wymaga niezłej kondycji, siły i sprawności, dlatego nikomu nie powinna być obojętna jego łóżkowa forma.

Strony