Sugestie o tym, że Serb symulował kontuzję podczas Australian Open, tak szybko nie przycichną, ale on ma na nie odpowiedź.
Dążenie do tego by nasze ciało osiągało kolejne poziomy sprawności fizycznej, wymaga zaangażowania, wysiłku i determinacji, które są konieczne, by móc regularnie poddawać się intensywnym, wymagającym treningom.
Eksperci są przekonani, że trening w różnych porach dnia może zapewnić różne korzyści zdrowotne i wydajnościowe. Oto co powinieneś wiedzieć o różnych korzyściach zdrowotnych wynikających z ćwiczeń rano, po południu i wieczorem.
Najnowsze badania pokazują, że pierwsze kilka tygodni treningu nie jest marnotrawstwem. Wiadomo, że wysiłek na siłowni bez widocznych rezultatów, może być frustrujący i demotywujący. Ale nie rozpaczaj! Badania mówią, że nic nie idzie na marne.
Choć do wylotu naszej Reprezentacji Olimpijskiej został jeszcze rok, już trwają spekulacje na temat naszego potencjalnego dorobku. Gdyby nie pandemia, już trwałyby Igrzyska. Sportowcy mają jeszcze rok.
Adria Tour miał być pokazem siły sportu oraz wyjściem naprzeciw koronawirusowi. Okazało się jednak, że fakt szalejącej pandemii odstawiono na bok, a w rezultacie doszło do zakażeń Covid-19. Wiadro pomyj wylano w tym przypadku na Novaka Djokovicia, bo
Przyjemne i energiczne treningi zainspirowane tańcem klasycznym rozkwitają we wszystkich zakątkach Paryża.
Że sport i regularna aktywność pozytywnie wpływa na zdrowie, jakość życia oraz na jego długość, wiadomo od zawsze. Od początku zastanawiano się jak trening ciała powinno się optymalnie zorganizować. Trzeba po prostu zacząć.
Alex Gregory, brytyjski zdobywca medali olimpijskich w wioślarstwie, jest członkiem ekipy biorącej udział w rejsie po wodach koła podbiegunowego. Parę dni temu na Twitterze pokazał zdjęcie swoich dłoni po wielogodzinnym wiosłowaniu w czasie wyprawy.
Stosowanie ibuprofenu jak i podobnych środków przeciwbólowych wydawanych bez recepty przez osoby intensywnie trenujące może mieć niespodziewane oraz dokuczliwe konsekwencje.

Strony