Pięćdziesiąt siedem lat temu trzej ojcowie spędzający wakacje na wyspie w pobliżu Seattle stanęli w obliczu trudnej sytuacji. Ich dzieci się nudziły i potrzebowali jakiegoś letniego zajęcia, które zapewni im rozrywkę.
Pjongjang uważa to za zagrożenie w obliczu pandemii. Japonia unika wypowiedzi na temat decyzji Korei Północnej o nieobecności na igrzyskach olimpijskich.
W ubiegłą niedzielę w szwedzkim Östersund zakończył się sezon pucharu świata w biathlonie. Emocje związane szczególnie z triumfem w klasyfikacji generalnej u panów zwieńczyły cztery miesiące zmagań najlepszych biathlonistów i biathlonistek.
Jak dobrze wykonywać przysiady, jakie są rodzaje i jakich błędów należy unikać, aby prawidłowo korzystać z tego ćwiczenia.
Sugestie o tym, że Serb symulował kontuzję podczas Australian Open, tak szybko nie przycichną, ale on ma na nie odpowiedź.
Dążenie do tego by nasze ciało osiągało kolejne poziomy sprawności fizycznej, wymaga zaangażowania, wysiłku i determinacji, które są konieczne, by móc regularnie poddawać się intensywnym, wymagającym treningom.
Eksperci są przekonani, że trening w różnych porach dnia może zapewnić różne korzyści zdrowotne i wydajnościowe. Oto co powinieneś wiedzieć o różnych korzyściach zdrowotnych wynikających z ćwiczeń rano, po południu i wieczorem.
Najnowsze badania pokazują, że pierwsze kilka tygodni treningu nie jest marnotrawstwem. Wiadomo, że wysiłek na siłowni bez widocznych rezultatów, może być frustrujący i demotywujący. Ale nie rozpaczaj! Badania mówią, że nic nie idzie na marne.
Choć do wylotu naszej Reprezentacji Olimpijskiej został jeszcze rok, już trwają spekulacje na temat naszego potencjalnego dorobku. Gdyby nie pandemia, już trwałyby Igrzyska. Sportowcy mają jeszcze rok.
Adria Tour miał być pokazem siły sportu oraz wyjściem naprzeciw koronawirusowi. Okazało się jednak, że fakt szalejącej pandemii odstawiono na bok, a w rezultacie doszło do zakażeń Covid-19. Wiadro pomyj wylano w tym przypadku na Novaka Djokovicia, bo

Strony