9 grudnia świat motorsportu obiegła informacja, jakoby Jorge Lorenzo znalazł się w grupie osób dokonujących oszustw podatkowych. Po kilkunastu godzinach 33-latek wydał oświadczenie, zaprzeczając wszelkim doniesieniom
Gdy będziecie odbierali w salonie swój pierwszy motocykl klasy 125, lub skuter o takiej pojemności, kompetentny sprzedawca powinien zaproponować Wam również kilka praktycznych rozwiązań odnośnie właściwego ubioru na dany pojazd.
Przemek Krajewski po IX i X rundzie WMMP - trochę przekombinowałem Przedostatnie w tym roku zawody Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski, które w dniach 20-21 sierpnia odbyły się na poznańskim torze wyścigowym
Cal Crutchlow zdominował sesję kwalifikacyjną do Grand Prix Wielkiej Brytanii. Brytyjczyk wykręcił swój czas na ostatnim okrążeniu i uzyskał ogromną, blisko sekundową przewagę nad drugim Valentino Rossim.
W finale krajowych eliminacji do IMEJ w Gorzowie faworyci nie zawiedli.
W jednym z dwóch środowych spotkań duńskiej Superligi Holsted pokonało na własnym torze Fjelsted 44:40.
Kolejne dobre wieści napływają z Danii w sprawie zdrowia Kenniego Larsena.
Na pytania o kulisy Rajdu Dakar i łączeniu pracy zawodowej z motorsportem, opowiada polski mistrz w kategorii quadów.
Na sześć tygodni przed startem Rajdu Dakar 2016, pierwsze pojazdy europejskich załóg wyruszyły na pokładzie kontenerowca Grande San Paolo w 21-dniową podróż do Ameryki Południowej.
Wiosna i warczące maszyny z siedzącymi w pozycji embrionalnej ludzikami. Niektórzy z nich w powiązaniu ze swoją maszyną - czasami wyglądają jak kosmici. Naszą ciekawość wzbudziła firma zajmująca się motorami.